Blog

large images

Czech Hisland expedice

sland, země kde je příroda mocnější než člověk. Země, kde déšť a vítr zkouší vaší vůli a odolnost. A ve chvíli, kdy ztrácíte naději, vykouzlí nebe s horami neuvěřitelnou scenérii. Do téhle země jsme jeli natáhnout první highline v týmu 5 českých highlinerů a jednoho dokumentaristy.

USA expedice ke kořenům slackline

Tento výlet jsme s Kwjetem plánovali dva roky. Nejeli jsme tahat nic nového, náš cíl byl zopakovat nejklasičtější lajny západu USA. Na skoro tříměsíční cestu se s námi vydali další dva čeští lajneři. Na skoro tříměsíční cestu se s námi vydali další dva čeští lajneři. Navštívili jsme Josemity a chodili slavnou Lost Arrow Spire line. Navštívili jsme oblasti kolem Moabu, Zion a Joshua Tree. Prvně jsem byla na tak douhé cestě.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/www/slacklinerka.com/www/slacklinerka.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/www/slacklinerka.com/www/slacklinerka.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/www/slack...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/www/slacklinerka.com/www/slacklinerka.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35