O mně

Můj příběh

Jsem architektka a slacklinerka. Absolvovala jsem obor Architektura a stavitelství na ČVUT v Praze a 4 roky jsem při studiu pracovala ve firmě Space8. Tuto báječnou firmu se zakázkami, o kterých si mladí architekti mohou nechat jen zdát, opouštím, abych se mohla plně věnovat slackline. Bylo to nejtěžší rozhodnutí mého života, opustit něco, co mám ráda, pro něco, co miluju.
Architekturu, ani Space 8 nevěším na hřebík.

Ale být slacklinerkou si žádá fyzickou zdatnost a chuť být venku za každého počasí. Nevím zda tyto vlastnosti budu mít i za 15 let:) A tak do toho šlapu, jak můžu. Jezdím za lajnami po celém světě, organizuji expedice, kurzy a přednášky. S Českou asociací slackline pracujeme na legalizování slackliningu a vytvoření základních pravidel. Je to spousta práce a spousta radosti. Ještě se mi z toho všeho trochu třesou kolena, ale už nacházím balanc na lajně svého života.

Více o mě

Najetím na obrázek se dozvíte více informací

Začátky

Jak to všechno začalo

Začátky

Jak to všechno začalo

Se slackline jsem začala v létě 2010.Tedy úplně poprvé jsem to zkusila o dva roky dřív, ale vůbec mi to nešlo. Tak jsem slackline úplně odsoudila. Pak jsem ale potkala Kwjeta, zamilovala se a začala znovu zkoušet lajnu. Nešlo mi to stejně jako dřív, ale byla jsem k sobě trpělivější. Po měsíci jsem přešla 12 metrů a prvně jsem zkusila highline. Jen jsem se zvedla a spadla pod lajnu. Ale byl to tak silný a pozitivní zážitek, že mě to motivovalo ke vší té dřině, co následovala.

  Historie

  Hlavní rozcestníky, které mě potkaly

  Historie

  Hlavní rozcestníky, které mě potkaly
  • 2010 první krůčky a mnoho modřin, strachu a slz.
  • 2011 na highline jsem pečená, vařená. S Kwjetem objevujeme a taháme mnoho nových lajn.
  • 2012 založení G4G a EQB teamu. G4G v Čechách, Evropský ženský highline rekord (který už neplatí). Hostem na Lublin Carneval festivalu (PL) (největší urbanhighline setkání světa).
  • Spoluorganizátor Kost Highline Meeting.
  • 2013 expedice do USA ke kořenům našeho sportu. Zvolena předsedkyní České asociace slackline. G4G ve Francii. Hostem festivalů Natural Games (FR) a This Rocks (UK)
  • 2014 expedice na Island, evropský ženský highline rekord

   Budoucnost

   Co mě teď nejvíc láká

   Budoucnost

   Co mě teď nejvíc láká

   Učit slackline. Protože mě to naplňuje a baví. Vymýšlet a realizovat highline expedice do různých koutů světa. Přednášet, a dělit se tak, o to co na lajnách zažívám. Cirkusačit v ostravském Cirkusu trochu jinak.Trénovat, abych mohla přejít své vysněné lajny a abych při expedicích byla, co nejužitečnější svému týmu. Navrhovat a zkoumat možnosti zdravé a krásné architektury.